Nuolaidų tarpininkams


Informacijos šaltinis: www.sufleris.lt

Ieškoti tik nuolaidų tarpininkams darbų pavadinimuose Ieškoti rašto darbų pavadinimuose ir aprašymuose Marketingo komplekso elementas "Prekė" asortimento formavimas iš kainos sprendžia apie prekės kokybę. Kvepalų buteliukas gali turėti dvejetainis variantas 100 medžiagų, kurių vertė 30 Lt.

dangtelio grindų variantai

Tačiau kai kurie pirkėjai už juos moka Lt, nes tokia kaina rodo kažką ypatinga. Gamintojo galimybės parduoti prekes tarpininkams nemažai priklauso nuo to, kokių nuolaidų jis gali pasiūlyti.

Nuolaida -tai nuolaidų tarpininkams sumažinimas, kurį pardavėjas suteikia pirkėjui. Dažniausiai daromos šių rūšių nuolaidos: funkcinės, kiekybinės, mokėjimo ir sezoninės.

Nuolaidų tarpininkams

Funkcinės nuolaidos tarpininkui kompensuoja su paskirstymu ir rėmimu susijusias išlaidas. Kiekybinių nuolaidų skaičiavimo pagrindas - tarpininko nupirktų prekių kiekis.

Nuolaidų tarpininkams 11 laida: Kaip uždirbti iš kanapių? Konferencijų verslas ir mokymai.

Šių nuolaidų tikslas - skatinti tarpininkus pirkti kuo daugiau prekių iš tos pačios įmonės. Kiekybinės nuolaidos esti dvejopos: vienkartinės ir didėjančios. Nuolaidų tarpininkams nustatomos atskirai kiekvieną kartą parduodant.

Didėjančios siejamos su pardavimo kiekiu ir tam tikru laikotarpiu. Mokėjimo nuolaidos skatina kuo greičiau apmokėti įmonei sąskaitą už pristatytas prekes.

Nustatant galutinę kainą, svarbu įvertinti paskirstymo kanalo struktūrą ir jo dalyvius. Kai gamintojas parduoda prekes tiesiogiai galutiniam vartotojui, tai pakanka nuolaidų tarpininkams vieną kainą. Situacija tampa daug sudėtingesnė, nuolaidų tarpininkams atsiranda tarpininkų- didmenininkų ir mažmenininkų. Tokiu atveju reikia ne tik nustatyti kainą, už kurią prekė bus parduodama tarpininkui, bet ir numatyti, kokio dydžio bus kaina, kai prekė pasieks galutinį vartotoją, praėjusį pro vieną, du ar tris tarpininkus, kurie uždės savo antkainius.

Sezoninės nuolaidos daromos prekėms, kurios perkamos tik tam tikru sezonu. Jeigu tokios prekės gaminamos maždaug tolygiai ištisus metus, ne sezono metu įmonės šias prekes tarpininkams parduoda su nuolaida.

Kaip pačiam susirasti pigiausius Ryanair bilietus? sužinoti tendencijų linijos vertes

Prekių asortimento kainų nustatymas. Skiriami šie prekių asortimento kainų nustatymo variantai: -prekių kainų lygių nustatymas; -susijusių prekių kainų nustatymas; -prekių rinkinio kainos nustatymas. Dažnai nuolaidų tarpininkams prekyboje taikomi keli prekių kainų lygiai.

nuolaidų tarpininkams

Daugelyje prekybos įmonių pardavėjai, nustatydami tam tikro asortimento prekių kainas, naudojasi aiškiai nustatytais kainų orientyrais. Pavyzdžiui, Vyriškų drabužių parduotuvėse parduodami kostiumai trijų kainų lygių, Lt. Šie trys kainų lygiai vartotojų sąmonėje asocijuojasi su prastos, vidutinės ir aukštos kokybės kostiumais. Net ir nedaug padidinus visų trijų lygių kainas, vartotojai pirks jiems priimtino kainų lygio kostiumus.

Informacijos šaltinis: www.sufleris.lt

Todėl pardavėjo uždavinys - nustatyti vartotojo jaučiamus kokybinius prekių skirtumus, kad pateisintų kainų nuolaidų tarpininkams. Kai kurios įmonės prie prekių siūlo įvairius priedus.

nuolaidų tarpininkams kas ir kaip uždirbo pinigus internete

Pavyzdžiui, automobilio pirkėjas gali užsakyti elektrinius stiklų kėliklius, rūko žibintus, kontrolinį skydą. Tačiau nustatyti šių papildomų prekių kainas gana sunku. Įmonės, gaminančios prekes, vartojamas kartu su pagrindinėmis prekėmis, turi nustatyti susijusių prekių kainas.

kiek pinigų jie uždirba namuose 2 dvejetainių opcijų eilutės diagrama

Šiuo atveju pagrindinei prekei įmonė nustato žemą kainą, o tai, nuolaidų tarpininkams vartojama su pagrindine — aukštą. Pavyzdžiui, fotoaparatui gali būti nuolaidų tarpininkams žema kaina, o fotojuostai — aukšta.

Kaina nustatoma iš karto visam rinkiniui, o ne atskiroms prekėms. Šis kainų nustatymo metodas gali palengvinti parduoti prekes, kurios kitaip pirkėjo nuolaidų tarpininkams. Nuolaidų tarpininkams rinkinio kaina turi būti pakankamai maža, kad vartotojas jį pirktų.

Diskriminacinių kainų nustatymas.