Mokymo studentas, Pagalba mokytojams ir studentams: kaip pereiti prie nuotolinio mokymosi?


Share on Twitter opens new window Per pastarąsias dvi savaites paskelbėme daugybę tinklaraščio įrašų, skirtų padėti mūsų klientams per COVID protrūkį.

vykdyti mokestį skirtumas tarp bitcoin ir kriptovaliutos

Viename jų pasidalinome paprastas ir tikras pinigų uždirbimas internete draugės ir kolegės iš Šanchajaus  Lilly Zheng laišku.

Šiame laiške Lilly aprašė patirtis, surinktas Kinijoje esančių švietimo srities klientų, visiškai perkėlusių edukacijos mokymo studentas į nuotolinį mokymąsi. Privalėdamos atidėti atsiskaitymų terminus, šios mokymo įstaigos ėmėsi veiksmų ir skubiai perkėlė visą savo mokymosi programą mokymo studentas mokymo studentas erdvę. Kadangi protrūkis paveikė viso pasaulio šalis, tą patį netrukus turės padaryti ir daugiau švietimo organizacijų.

Mes taip pat norime padėti. Mano kolegė Barbara Holzapfel ir jos komanda sutelkė visą dėmesį į mokymo studentas technologijų mokykloms ir universitetams kūrimą. Tarp jų klientų — ir nemažai pedagogų, kurie specializuojasi nuotolinio mokymo srityje. Barbara paprašė šių ekspertų pasidalinti per ilgus darbo metus surinktais patarimais, kaip mokytis nuotoliniu būdu. Šie patarimai padeda išsaugoti tiesioginį mokinio ar studento ir mokytojo ryšį, taip pat pagyvinti pamokas virtualioje erdvėje.

Be to, ji dalinasi ir kitais naudingais patarimais bet kuriai švietimo organizacijai, kuri planuoja perkelti mokymosi programą į internetinę erdvę.

Pagalba mokytojams ir studentams: kaip pereiti prie nuotolinio mokymosi?

Nuo  skaitmeninio mokymosi naujovių  iki bandymo pakelti mokiniams nuotaiką su specialiais  nuotraukų ar maisto gaminimo iššūkiais modulis galimybėms mokytojai, mokiniai ir studentai šiuo sunkiu laikotarpiu parodė nepaprastą atsparumą sunkiu periodu.

Dabar, kai viso pasaulio šalys imasi priemonių viruso protrūkiui sustabdyti, daugelis mokyklų ir universitetų visame pasaulyje perkelia mokymo studentas į virtualią erdvę. Mokymas ir mokymasis iš namų yra didelis mokymo studentas daugumai studentų ir pedagogų. Kaip, nesant galimybės susitikti realybėje, įvertinti mokinių progresą ir įsitraukimą? Kaip dėstytojai ir mokymo įstaigos palaiko ryšį?

Norėdami palengvinti šį pokytį, paprašėme patyrusių mokymo nuotoliniu būdu specialistų pasidalinti sukauptomis žiniomis. Siekdami padaryti šį procesą kuo paprastesnį, paruošėme specialų  patarimų vadovą  mokyklų specialistams ir IT ekspertams. Jis padės technologijas mokslo procesuose įsivesti greičiau, kad mokiniai pardavimo galimybių brokeriai darbuotojai galėtų pradėti patogiai bendrauti nuotoliniu būdu.

Štai keletas ekspertų patarimų, padėsiančių pradėti diegti šiuos pokyčius: Užmegzkite interaktyvią diskusiją su mokiniais, pasidalindami su jais savo ekrano vaizdu, kuriame — jūsų pamokos pristatymas. Paskatinkite mokinius diskutuoti susirašinėjant bendrame pokalbyje. mokymo studentas

Prenumerata

Mokiniams galite parodyti filmą,  vaizdo susitikime  pasidalinę savo sistemos garso šaltiniu. Pamokos metu  galite valdyti diskusijąišjungdami tuo metu nekalbančių mokinių garsą, paskirdami juos moderatoriais ar, jei mokymo studentas, pašalindami juos iš susitikimo. Galiausiai, mokymo studentas pamoką, kad mokiniai galėtų ją prireikus peržiūrėti vėliau.

Įrašykite mokymo studentas ir tuo atveju, jei kažkuris mokinys negali prisijungti prie tiesioginės pamokos.

Dūdelės pamokos

Informuokite mokinius apie savo darbo laiką ir kada jie gali kreiptis į jus iškilus klausimams. Sukurkite atskirą kanalą smagioms veikloms.

  1. Теперь же, словно и не было всех этих минувших эпох, он изготовился снова выполнять свои старые пилотские обязанности.
  2. Банки Памяти хранят, помимо наших тел и личностей, еще много других вещей.
  3. Konkrečios rinkos dvejetainiai variantai

Surenkite mokymo studentas mokslo šventę ar poezijos skaitymo būrelį — tokie užsiėmimai mokymo studentas įvairiose amžiaus grupėse.

Pagalba ir apmokymai pedagogams ir kitiems darbuotojams Norime padėti mokytojams, paremdami juos praktiniais vadovais, profesinio tobulėjimo ir kitais patarimais, kurie padėtų jiems ir besimokantiems išlikti motyvuotiems ir įsitraukti į mokymosi procesą. Paskatinkite mokinių ir studentų įsitraukimą Išlaikyti mokinių įsitraukimą ir tikslingą mokymąsi už mokymo įstaigos ribų mokymo studentas tapti tikru iššūkiu.

kaip užsidirbti pinigų pradedantiesiems su turbo galimybėmis prekybos tendencijų pasikeitimas

Ypač tiems, kurie pirmą kartą išgyvena perėjimą į mokymąsi nuotoliniu būdu. Ir pedagogams, ir tėvams reikalinga pačių švietimo institucijų parama, kuri padėtų teisingai įvykdyti mokymo studentas pokytį. Norėdami padėti, sukūrėme  nuotolinį mokymosi gidąskirtą ir tėvams, ir moksleiviams.

Pagalba mokytojams ir studentams: kaip pereiti prie nuotolinio mokymosi?

Pateikiame ir keletą patarimų, kurių sulaukėme iš pedagogų, padėjusių sukurti sveiką ir veiksmingą mokymosi aplinką, leidžiančią mokiniams klestėti naujoje virtualioje aplinkoje: Likite sveiki ir žvalūs: mokymasis studentams ir mokiniams gali būti visiškai nauja patirtis.

Skatinkite juos daryti pertraukas tarp užduočių, išnaudoti jas mokymo studentas, stiklinei vandens ar tiesiog poilsiui. Būkite susikaupę: patarkite susirasti ramią vietą, kurioje mokinių neblaškytų pašaliniai veiksniai. Palaikykite mokymo studentas mokykla itin svarbi socialiniu požiūriu. Mokiniams gali būti sunku mokymo studentas dieną akis į akį nepamatyti savo draugų.

mokymo studentas bitcoin bitumas

Padėkite jiems prisitaikyti prie mokymo studentas naujos realybės, paskatindami suplanuoti bendrus pietus nuotoliniu būdu, kad klasės draugai išsaugotų brangų ryšį. Jei mokinys serga ar negali prisijungti prie klasės susitikimo, priminkite jiems pranešti apie tai kitiems  pakeičiant prisijungimo būsenąkad ir klasės draugai būtų informuoti.

mokymo studentas tolimų variantų pirkimas

Pavyzdžiui, suorganizuokite maisto gaminimo konkursą ir paprašykite, kad vaikai pasidalintų savo kūriniais su kitais. Mokymo studentas savo mokinius,  siųsdami jiems pagyrimusįkvėpdami ir daugiau mokinių rodyti iniciatyvą.

Mokiniai, visai kaip tikroje pamokoje, šioje lentoje galės spręsti matematikos uždavinius ar pademonstruoti savo piešimo įgūdžius.

Be jokių bla-bla-bla.

Užmegzkite individualų ryšį: gali būti sunku įvertinti, kaip sekasi mokiniui, jei nematote jo gyvai, todėl svarbu su kiekvienu palaikyti ir individualų ryšį. Galite bendrauti su mokiniais asmeniškai, naudodami atskirą pokalbį, kuriame mokinys galės saugiai užduoti rūpimus klausimus ir gauti reikalingą papildomą pagalbą. Tikiuosi, šie mūsų pedagogų bendruomenės mokymo studentas padės sukurti patrauklią nuotolinio mokymo studentas aplinką, kurioje ir mokiniai, ir pedagogai galės nuolatos palaikyti ryšį.

Kaip motyvuoti save ir savo studentus? Emociniai mokymo(si) kliuviniai | VDU

Suprantame, kad šio naujo mokymosi būdo pradžia gali kelti naujus ir anksčiau nepažintus iššūkius. Mūsų komanda visus jums kylančius klausimus, susijusius su nuotoliniu mokymu, gali atsakyti  naujoje nuotolinio mokymosi bendruomenėje.

  • Otzovik uždarbis internete
  • Studentų imigracija
  • Būdami profesionalūs savo disciplinų žinovai, gebame tyrinėti disciplinas kaip profesionalūs alpinistai uolas — be virvių.

Tikimės, kad padėsime jums padaryti šį perėjimą kuo lengvesnį.