Gauti brokerį. NT brokerių sertifikavimo taisyklės - LNTAA


Kodėl svarbu pasirenkant NT brokerį, pasitikrinti ar jis turi sertifikatą?

gauti brokerį

Vienintelis skirtumas: gydytojo, advokato ir santechniko profesionalumą patvirtina jų turimi kvalifikaciniai pažymėjimai, licencijos, sertifikatai, o brokeriams tokie pažymėjimai pagal mūsų šalies įstatymus nėra būtini. Taigi kaip tada atpažinti profesionalų NT brokerį?

Naujienos Paskola būstui - misija įmanoma Nuosavas būstas — vienas didžiausių ir svarbiausių gyvenimo pirkinių.

Nuo metų buvo pradėta brokerių sertifikavimo praktika, sukurta ir LNTAA Etikos komisijos prisiimta funkcija nagrinėti klientų nusiskundimus dėl neprofesionalaus brokerių elgesio. Tam, kad brokeris gautų savo veiklos sertifikatą, jo veikla ir gauti brokerį turi atitikti tam tikrus kriterijus.

Hanuman Chalisa [Raag Gauti] - Jai Shree Hanuman (Devaki Pandit)

Brokeris turi nuolat mokytis, deklaruoti šioje srityje įgytą kvalifikaciją. Jis taip pat turi būti gauti brokerį egzaminą sertifikatui gauti.

gauti brokerį

Kodėl gauti brokerį dirbti tik su sertifikuotu NT brokeriu? Sertifikuotas brokeris privalo išlaikyti aukštesnį žinių ir kompetencijų, reikalingų NT pardavimo-pirkimo procesuose lygį Sertifikuotas brokeris privalo išlaikyti gauti brokerį egzaminą, todėl gauti brokerį žinios yra patikrintos; Sertifikuotas brokeris kasmet privalo dalyvauti profesiniuose seminaruose, todėl jo kompetencija yra aukštesnė; Sertifikuotas brokeris, deklaruodamas sandorius, privalo įrodyti, kad aktyviai veikia rinkoje, todėl žinosite, kad dirbate su profesionalu, o ne mėgėju; Sertifikuotas brokeris privalo laikytis griežtų etikos taisyklių; Sertifikuotas brokeris privalo deklaruoti savo veiklą VMI ir mokėti valstybei mokesčius.

Kodėl reikėtu vengti dirbti su nesertifikuotu brokeriu? Brokerio žinios nėra patikrintos, kyla rizika gauti nekokybišką paslaugą; Dėl brokerio klaidų galite patirti finansinių nuostolių; Rinkoje veikia daug apsimetėlių; Dėl netinkamų brokerio veiksmų galite sulaukti trečiųjų šalių pretenzijų; Rizikuojate veltui prarasti laiką; Nesaugu patikėti savo NT nepažįstamam ir nepatikrintam asmeniui; Įvairaus plauko tarpininkai, rūpinasi ne savo reputacija, o greitu uždarbiu.

dvejetainiai variantai, kaip tai padaryti