Forumo parinktis


Idėjų forumo atributai ir ryšiai

Tačiau Office prenumeratos palaikymas apima tik Office ProPlus diegimo ir aktyvinimo problemas. Toliau pateikiami keli "Office" taikomųjų programų naudojimo problemų pavyzdžiai.

parinktys per 2 minutes skirtumas tarp demonstracinės ir tiesioginės sąskaitos

Antraštės arba poraštės problemos programoje "Microsoft Word". Negalima įtraukti vaizdų į "Microsoft PowerPoint" pateiktį. Klausimai apie suvestinės lentelės naudojimą programoje "Microsoft Excel". Užstrigti arba sugesti naudojant konkretų atskirą failą, pvz.

Bendruomenės paslaugų idėjos

Čia galite ieškoti problemų pagal taikomosios programos pavadinimą, kaip parodyta toliau pateiktame paveikslėlyje. Arba galite ieškoti populiarių temų pagal kategoriją. Nekainuos techninis palaikymas Forumai gali gauti papildomos pagalbos iš vartotojų bendruomenės — jums nieko nekainuos.

rankų darbo namams

Kadangi forumai yra stebimi ir prižiūrimi bendroje bendruomenėje, atsakymo laikas gali skirtis. Jei skubus Atsakymas nebūtinas, skelbimas forume yra geras būdas. Naršykite šiuose forumuose ir apsvarstykite, kaip pateikti skelbimą: "Microsoft Community" atsakymų forumai Nekainuos "Office Developer" palaikymas Jei naudojate forumo parinktis palaikymą, galite užduoti klausimus tiesiogiai į "Office Developer" bendruomenę apie kodą rietuvės perpildoje.

forumo parinktis geriausios prekybos sistemos prekybai

Dėl pasiūlymų ar funkcijų užklausų eikite į " Office Developer" vartotojo balsas. Galima savarankiškai padėti ieškant forumo parinktis sprendimų ir naršant " Office" kūrėjų centro dokumentacijos koncentratoriuje.

Kiti šaltiniai

Mokamas techninis palaikymas Kalbėkite tiesiogiai į palaikymo agentą. Ši parinktis gera, jei jums arba jūsų įmonei reikia greito forumo parinktis, arba jei negalite atlikti pažangos. Ši parinktis kainuoja.

Idėjos moderavimo data. Būsenos komentaras Pasirinktinis idėjos būsenos tipo komentaras. Kitaip tariant, kada planuojama ją įgyvendinti, kodėl ji atmesta ir t.

Norėdami sukurti mokamą palaikymo užklausą internetu, atlikite šiuos veiksmus: Pasirinkite reikiamą produktą. Pavyzdžiui, pasirinkite Outlook Sąraše palaikymas verslui pasirinkite teiginį, atitinkantį tai, kaip naudojate forumo parinktis, tada forumo parinktis Pirmyn. Ekrane įvykio kūrimas forumo parinktis tinkamą produktą, pvz.

Sąraše kategorija pasirinkite atitinkamą scenarijų. Spustelėkite pradėti užklausą.

Prisijungę vartotojai

Pasirinkite palaikymo mokėjimo parinktį, tada spustelėkite tęsti. Užpildykite žiniatinklio formą, kad atidarytumėte palaikymo atvejį.

Gaukite pagalbos iš "Office" palaikymo tarnybos. Jei pageidaujate labiau suasmenintos pagalbos, galite pasirinkti "Office" skirtą "Premier" palaikymą.

forumo parinktis

Daugiau informacijos ieškokite " Premier" palaikymas. Atsiliepimai ir pasiūlymai Jei norite pateikti "Microsoft Office" produktų ir paslaugų komentarus, naudodami vieną iš šių "UserVoice" forumų:.