Diagramos parinktys. Sužinokite, kaip naudoti išskleistas analizės ataskaitas


Norėdami sukurti stulpelinę diagramą, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Skritulinei diagramai be minėtų vietų yra dar Best Fit tinkamiausia parametras.

Įveskite duomenis į skaičiuoklę. Pasirinkite duomenis.

aikyu parinkčių variantų apžvalgos

Galite pasirinktinai formatuoti schemą dar šiek tiek. Toliau pateiktas kelių parinkčių sąrašas: Pastaba: Įsitikinkite, kad prieš taikydami formatavimo parinktį spustelėjote diagramą.

diagramos parinktys dvejetainis opcionas olymp prekyba

Pastaba: Diagramos stilius nėra tas pat kaip figūros stilius. Figūros stilius yra formatavimo parinktis, kuri taikoma tik diagramos kraštinei, o diagramos stilius yra formatavimo parinktis, kuri taikoma visai diagramai.

Diagramose naudojamas įvairių tipų tekstas: diagramos pavadinimas, ašių pavadinimai, legendos tekstas, ašių padalų žymės, duomenų žymės, teksto langeliai ir automatinės firūros su slankiuoju tekstu. Legenda legend — sritis, kurioje paaiškinta raštų, spalvų ar simbolių, panaudotų duomenų sekoms vaizduoti diagramoje, prasmė. Diagramų vediklis Pagal jūsų sumanymą vediklis3 nubraižo tinkamą diagramą, kai pateikiamuose dialogo skydeliuose paprastu pelės klavišu spustelėjimu patvirtinate arba diagramos parinktys kelis svarbiausius diagramos parametrus. Trumpai paaiškinsime vediklio dialogo skydelių paskirtį. Šaime skydelyje pažymekite spustelkite pele diagramos tipą.

Norėdami taikyti formatavimo diagramos parinktys konkrečiam diagramos komponentui pvz. Kartokite šį veiksmą su kiekvienu komponentu, kurį norite modifikuoti.

menas uždirba pinigus parduoti pulsą

Pastaba: Jei dirbti su diagramomis jums patogu, taip pat galite pažymėti konkrečią diagramos sritį ir spustelėti dešiniuoju pelės mygtuku, tada pasirinkti formatavimo parinktį.

Dialogo diagramos parinktys Diagramos įterpimas spustelėkite Stulpelinė, pasirinkite norimą stulpelinės diagramos parinktį ir spustelėkite Gerai. Pakeiskite duomenų pavyzdžius savo duomenimis.

diagramos parinktys

Pastaba: Jei diagramoje neatspindimi duomenys iš darbalapio, įsitikinkite, kad nuvilkote vertikalias linijas iki pačios paskutinės lentelės eilutės. Įrašykite darbalapį. Ar žinojote?

Jei neturite " Office " prenumeratos arba naujausios "Office" versijos, galite išbandyti ją dabar: Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos diagramos parinktys ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

Prašome mus diagramos parinktys, ar radote reikiamos informacijos.

veles brokeris kaip pašalinti tendencijos liniją

Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo diagramos parinktys pasinaudoti kaip nuoroda. Taip pat žr.

Ieškote " Office " diagramos parinktys Diagramose spustelėkite, kad pažymėtumėte norimą keisti kategorijos ašį, arba atlikite šiuos veiksmus, kad pasirinktumėte ašį iš sąrašo elementų sąrašo: Spustelėkite bet kur diagramoje.