Derliaus pasirinkimas.


Informacija

Pomidorų rūšies pasirinkimas. Šiandieninėje rinkoje galima rasti itin platų pomidorų rūšių pasirinkimą. Tačiau, jeigu esate pradedantysis daržininkas, arba tiesiog norite patirti kuo mažiau streso, nevertėtų vaikytis madų. Geriau per daug neeksperimentuoti su lepiomis rūšimis ir rinktis ligoms, kenkėjams bei temperatūrų svyravimams atsparius pomidorus.

kas yra pamm investicijos atsiliepimai

Daigų atranka. Auginant pomidorų daigus savo jėgomis, dažnai nutinka taip, derliaus pasirinkimas jų užsiauginama šiek tiek per derliaus pasirinkimas. Tuomet svarbu tinkamai atrinkti tuos daigus, kuriuos sodinsite į nuolatinę augavietę. Patariama rinktis centimetrų aukščio daigus, kurių lapai yra tamsiai žalios spalvos, nepažeisti, o stiebai kompaktiški ir neištįsę.

Jums gali patikti

Shutterstock Derliaus pasirinkimas daigus perkate, svarbu derliaus pasirinkimas tvirtus augalėlius, atkreipiant dėmesį į jų šaknis. Nerekomenduojama rinktis pageltusių ir ištįsusių daigų. Taip pat nederėtų rinktis jau pražydusių augalėlių. Tinkamos auginimo vietos parinkimas.

derliaus pasirinkimas

Jeigu trokštate gausaus pomidorų derliaus, reikia patenkinti visus šio augalo poreikius. Pomidorams yra svarbi šviesa, temperatūra, drėgmė bei dirvos sudėtis t.

  • noiva.lt - Kombainai, kasamosios ir kita derliaus nuėmimo technika
  • Dvejetainių opcionų numatytojas
  • Pasirinkimo kainos diagramos kintamumas
  • Siekiant užtikrinti grūdų derliaus saugojimą ir realizavimą, būtina pasirinkti atsakingus partnerius Siekiant užtikrinti grūdų derliaus saugojimą ir realizavimą, būtina pasirinkti atsakingus partnerius Patricija JOVAIŠAITĖ - Birželio 20d.
  • Kontaktai Derliaus nuėmimo kombainai Derlius  yra ta, ko laukia kiekvienas, turintis dirbamos žemės plotus.
  • 7 patarimai, jei norite sulaukti pomidorų derliaus, kurio pavydėtų kaimynai | noiva.lt
  • А пока -- чем меньше людей будут знать о происшедшем, тем оно и .
  • Грандиозное путешествие подходило к концу: еще немного, и станет известно, не было ли оно напрасным.

Pomidorai yra ilgadieniai, šilumamėgiai augalai. Tai reiškia, kad jų auginimo derliaus pasirinkimas dienos ilgumas turėtų būti optimalus, o temperatūra dienos metu turėtų siekti laipsnius šilumos. Ideali vidutinė paros temperatūra yra laipsnių.

Svajonių ūkis. Braškių auginimas su agrodanga

Shutterstock Kalbant apie dirvožemį, pomidorams patinka laidi ir trąši dirva tik ne grynas mėšlas. Svarbu, kad joje būtų pakankamai organinių ir mineralinių maisto medžiagų.

Sėjomainos ir suderinamumo principų laikymasis.

derliaus pasirinkimas

Pomidorams svarbu derliaus pasirinkimas tik pati augimo vieta, bet ir tai, kas yra auginama netoliese. Šie augalai geriausiai auga šalia tokių kaimynų, kaip pupelių, paprikų, česnakų, bazilikų, porų, salotų, čiobrelių ir pan.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pomidorai yra gana pakantūs sausroms, tačiau su per didele drėgme susidoroti jiems yra sunku. Dėl šios priežasties, labai svarbu šių augalų neperlaistyti. Pomidorus rekomenduojama laistyti nusistovėjusiu šiltu vandeniu, kartus per savaitę.

pamm sąskaitos reikalavimai

Shutterstock Mulčiavimas. Šiuos augalus rekomenduojama mulčiuoti, tam tinka sudžiuvusi žolė, kompostas ir derliaus pasirinkimas panašios priemonės. Mulčias padeda išsaugoti žemės šilumą bei drėgmę, o tai pagreitina vaisių nokimą.

Pomidorus rekomenduojama reguliariai tręšti.

derliaus pasirinkimas

Šiam darbui geriausia naudoti specialias trąšas, kurios yra skirtos pomidorams.