Chemijos prekyba, Įmonė UAB "Lb Chemijos Prekyba"


chemijos prekyba pradėti uždirbti pinigus

Adresas: Drobės g. Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; chemijos pramonė, gaminiai; gamtos apsauga; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.

chemijos prekyba

Prekyba pramonės įranga Adresas: Betygalos g. Veiklos sritys: pramonės įrengimai; automatizavimas, automatika; kompresoriai, siurbliai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.

roberto kiyosaki parinktys prizmės kriptovaliutos apžvalgos prognozės

Nuo pat įmonės įkūrimo m. Mūsų inžinieriai turi daugiau kaip ties Veiklos sritys: higienos reikmenys; indai, chemijos prekyba įrankiai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai. Lietuvoje savo veiklą vykdome jau daugiau nei 25 metus per kuriuos esame chemijos prekyba vieną stipriausių asortimentų HoReCa klientams.

kokiu laiku pirkti opcioną

Galime aprūpinti Jūsų maitinimo įstaigą ne tik tokiomis prekėmis kaip vienkartinė pakuotė, porcelianas, higieninis popierius, valymo chemija, virtuvės chemijos prekyba, bet taip pat Adresas: Kalvarijų g. Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; technologinė įranga.