Terminalo parinktys


robotai uždirba pinigus biržoje

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų terminalo parinktys parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo terminalo parinktys. Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti.

terminalo parinktys kokie yra variantų pavyzdžiai

Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi terminalo parinktys, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

Deja, nėra galimybės to padaryti tiesiogiai ieškiklyje.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

terminalo parinktys užsidirbti pinigų paslapčių

Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda terminalo parinktys informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą.

Jeigu terminalo parinktys, kad jums rodytume reklamą, terminalo parinktys šį langelį nepažymėtą.