Prekybos metu


prekybos metu

Vadovaujantis m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. Šių prekių prekyba turgavietėse draudžiama; - internetinė prekyba ir kai prekės pristatomos fiziniams ir juridiniams asmenims ar atsiimamos atsiėmimo punktuose; - parduotuvės prekybos metu parduotuves prekybos ir arba pramogų centruoseį kurių patalpas patekti įrengtas atskiras tiesioginis įėjimas iš lauko ir kurių patalpose ribojamas pirkėjų ir kitų lankytojų prekybos metu — pirkėjas srautas — užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv.

prekybos metu

Nurodytose vietose, kuriose veikla nedraudžiama, turi būti užtikrintos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, darbuotojų ir pirkėjų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

Vykdant internetinę prekybą, pristatant prekę pirkėjui į namus, prekė užsakovui turi būti perduota vengiant tiesioginio kontakto, t. Jei nėra galimybės perduoti prekę be kontakto, rekomenduojama, kad prekę atvežęs asmuo dezinfekuotų rankas prieš perduodamas prekę pirkėjui. Rekomenduojama atsiskaitymus vykdyti elektroninėmis priemonėmis.

Prekyba renginių ir švenčių metu Prekyba renginių ir švenčių metu Kokie leidimai reikalingi? Renginių ir švenčių metu teikti į rinką maistą ar tiekti viešojo maitinimo paslaugas gali tik VMVT nustatyta tvarka registruoti ir ar patvirtinti maisto tvarkymo subjektai. Vadovaujantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus m.

Parduotuvėms, išskyrus internetinę prekybą, rekomenduojama aktyviai nereklamuoti bet kokių pardavimus skatinančių priemonių akcijų, išpardavimųneorganizuoti nuolaidų valandų, degustacijų, pristatymų ir pan. Draudžiama mažmeninę prekybą iš mobiliųjų parduotuvių vykdyti arčiau nei metrų atstumu nuo socialinės globos įstaigų!

Draudžiamas daugkartinių pakuočių, už prekybos metu nustatytas užstatas, ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, atliekų priėmimas prekybos vietų viduje rankiniu būdu.

kaip uždirbti pinigus išėjus į pensiją klientų uždarbis internetu

Nerekomenduojama prekiauti vartojimui paruoštais nefasuotais maisto prekybos metu produktais, kurie prieš juos vartojant nebus plaunami, prekybos metu apdorojami, lupami, gliaudomi ar kt. Rekomendacijos prekybai maisto produktais prekybos metu Karantino metu turgavietėse leidžiama prekiauti tik maisto produktais.

Didieji prekybos tinklai praneša apie pokyčius: Velykų sekmadienį visiškai užvers duris Nuoroda nukopijuota aA Prekybos tinklai skelbia, kad Velykų sekmadienį, balandžio 12 d.

Lauko prekyvietėse bei turgaviečių aikštėse gali būti prekiaujama iš kioskų ir automobilių, kurie yra pritaikyti prekybai maisto produktais. Visų tipų turgaviečių prekiautojai privalo užtikrinti parduodamų maisto produktų saugą ir kokybę, laikytis privalomų maisto tvarkymo ir kitų reikalavimų bei taikyti griežtesnes nei įprastai higienos prekybos metu priemones visuose transportavimo, paskirstymo, prekybos ir tiekimo į rinką etapuose.

Prekiautojams, karantino metu neužtikrinantiems sustiprintos vartojimui paruoštų nefasuotų maisto produktų nuolaidų tarpininkams nuo galimos taršos, leidžiama vykdyti prekybą tik iš anksto supakuotais vartojimui paruoštais nefasuotais maisto produktais pvz.

prekybos metu

Prekiautojai, vykdantys nefasuoto maisto tvarkymą, rankas turi dezinfekuoti ne prekybos metu kaip kas 2 val. Prekiautojai rankas turi plauti taip pat prieš pradedant darbą, prieš tvarkant termiškai apdorotą ar vartoti paruoštą maistą, tvarkant žalią mėsą, žuvį ar kt.

Vienkartines apsaugines priemones keisti kaskart susiteršus gyvūninės kilmės medžiagomis mėsa, riebalais, krauju ir kt.

kaip užsidirbti pinigų internete forumas

Apsaugines priemones privaloma dėvėti ir prekiaujant kitais nefasuotais produktais sveriamais sausainiais ir kt. Prie visų plautuvių turi būti skysto muilo ir dezinfekcinio skysčio rankoms.

Tomis dienomis, kai prekyba ypač intensyvi ir turgavietėje vienu metu yra daug pirkėjų, patalpas valyti ir dezinfekuoti darbo metu kuo dažniau.

Dažnai vėdinti uždaras patalpas.

dvejetainiai opcionai 100 rezultatas investuoti pinigus užsidirbti