Prekybos kontrolė. Alkoholio ir tabako kontrolės įstatymo pažeidimai


prekybos kontrolė

Smulkieji verslininkai sako, kad su didžiąja dalimi siūlymų sutiktų, tuo metu stambiųjų prekybos tinklų atstovai tikina, kad siūlymai iškraipo rinką. Pasak T. Beržinsko, planuojami premjero susitikimai su prekybininkais, pasiūlymai bus įvertinti ir pasirinkti tie, kurie duos geriausią prekybos kontrolė.

dvejetainiai variantai, kiek iš jų kaip užsidirbti pinigų vienai savaitei

BNS gautame Vyriausybės prekybos kontrolė nurodoma, kad didieji prekybos tinklai privalėtų vesti dvigubas apskaitas: vieną savo firminių produktų pardavimui, o kitą — tiekėjų produktų pardavimui. Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius Laurynas Vilimas sako, kad įsigaliojus tokiam siūlymui stambiems verslininkams didėtų administracinė našta, dėl to galėtų kilti ir prekių kainos.

Vyriausybės planuose numatytos ir poveikio priemonės už perteklinę koncentraciją — nuo papildomų mokesčių iki tolimesnės plėtros ribojimo ar įpareigojimo mažinti prekybos kontrolė plotus. Vilimo teigimu, prekybos kontrolė užkirstų kelią investuotojų iš užsienio pritraukimui.

prekybos kontrolė kaip užsidirbti pinigų 4000 eurų

Kokiu būdu tokia priemonė galėtų prisidėti prie užsienio investuotojų pritraukimo arba čia esančių svarstymo apie rinkos tolimesnę perspektyvą? Priemonių sąraše taip pat nurodoma, kad Vyriausybė planuoja suteikti gyventojams galimybę deklaruojant pajamas ir teikiant gyventojų pajamų mokesčio GPM deklaraciją susigrąžinti dalį išlaidų, patirtų perkant maisto produktus ne prekybos tinkluose, o mažose šeimos valdomose krautuvėlėse, turguose.

prekybos kontrolė

Laisvosios rinkos instituto vadovas Žilvinas Šilėnas sako, kad siekiant mažinti maisto kainas, reikėtų mažinti pridėtinės vertės mokestį PVMo ne leisti susigrąžinti GPM. Jo teigimu, mažąsias parduotuves ypač smukdytų alkoholinių gėrimų prekybos monopolizavimas, kuris taip pat numatytas Vyriausybės planuose.

Anot jo, didžioji dalis Vyriausybės siūlomų priemonių yra bereikšmės, arba tik blogina situaciją, tačiau jis sutiktų su administracinės naštos smulkiajam verslui mažinimu.

prekybos kontrolė dvejetainių opcijų strategijos ir prognozės

Vyriausybė siūlo sukurti prekybos kontrolė, kurioje prekybos kontrolė skelbiama informacija apie tai, kokiomis kainomis ūkininkai parduoda produktus į verslo grandinę ir, iš kitos pusės, kokia produktų kaina skirtinguose prekybos tinkluose. Lietuvos prekyviečių ir turgaviečių asociacijos vadovas Vytenis Butkevičius sako, ne sąžiningai uždirbtus pinigus tokį sprendimą reikėjo priimti jau seniai.

darbuotojų pasirinkimo variantai mainai platina žetonus

Jis prekybos kontrolė pat pritartų ir Prekybos kontrolė siūlymui panaikinti rinkliavas valstybės valdomoms turgavietėms, tačiau pridūrė, kad didžioji dauguma turgaviečių prekybos kontrolė privačios, todėl valstybė kištis negalėtų ir siūlymas ne visai pasiteisintų.

Siūlymui pritaria ir Vilniuje esančio Kalvarijų turgaus prekybininkai. Butkevičiaus nuomone, efektyviausias smulkiojo verslo skatinimas — iškeldinant didžiuosius prekybos centrus iš miestų.