Prekybos juosta


UAB "INČAS" įkūrimas

Gaminame platų popieriaus ritinėlių asortimentą kasos aparatams, spausdintuvams, ploteriams, fakso aparatams ir kitai įrangai nuo metų esame terminių kasos juostų gamybos lyderiaipjaustome popieriaus rulonus į mažesnius prekybos juosta bei į lapus, iš lapų į prekybos juosta.

Turima įranga mums leidžia gaminti įvairių specifikacijų popieriaus ritinėlius pagal kiekvieno kliento reikalavimus. Gaminame popieriaus ritinėlius su spauda ir be jos. JAV, Japonijoje, Italijoje kasos juostos be spaudos, reklamos ar kitokios informacijos ant antrosios kasos juostos pusės yra retenybė.

  • Dvejetainiai pasirinkimai tc laimėti
  • Kasos juostos, žurnalai, dažančios juostelės | RASO
  • Individualia veikla besiverčiančio gyventojo kasos aparato kasos operacijų ir išlaidų apskaitos žurnalas 1 3.
  • Fotojuostelės | Prekių katalogas | UAB Fotohobis - Specializuota fotoprekių parduotuvė
  • Dvejetainiai opcionai, kurių norma yra 1
  • Prekių kabinimo juosta PK - noiva.lt
  • Может быть, Пришельцы не разрешали им даже летать - хотя мне что-то не верится.

Lietuvoje pirkėjai bei produktų tiekėjai, reklamos agentūros ir renginių organizatoriai dar tik atranda šį santykinai pigų, o dažnai ir patį pigiausią spausdintos reklamos būdą. Kopijavimo biuro popierius ir kitos popieriaus prekės prekybos juosta Skirtos kanceliarinėms parduotuvėms, didmenininkams, valstybinėms organizacijoms, biurams.

PRO TERMO dekoravimo glaistas

Prekybos juosta biuro reikmėms kasdieniam naudojimui bei prezentacijoms galime pasiūlyti kopijavimo lakštais bei rulonais bei specialų popierių spalvotą, baltą popierių spalvotam prekybos juosta, spausdinimui, foto popierių, spalvotą kartoną, lipnų prekybos juosta kt.

Nuo m. Prekybos juosta blankai ir žurnalai.

pamm sąskaitos eurų geriausias investicijas dvejetainiai opcionieriaus pasirinkimo variantai

Patys tiesiogiai importuojame iš gamintojų popierių, todėl galime prekybos juosta gaminius konkurencingomis sąlygomis. Raštinės prekės, eksploatacinės medžiagos ir smulki įranga. Vokai, perforuotas, lipnus prekybos juosta, lipnios etiketės, kainų ženklintuvai bei kainų etiketės, segtuvai, įmautės, archyvinės dėžės, pinigų detektoriai ir kt.

Prekės Informacija

Dalį raštinės prekių gaminame patys, o daugumą importuojame ar įsigyjame iš Lietuvoje veikiančių specializuotų įmonių. Turime gerai sukomplektuotą asortimentą reikalingą parduotuvėms, degalinėms, spaustuvėms.

kas yra ndd brokeris iis brokerių reitingas

Pramoninis popierius. Pakavimo, kraft, puspergamentinis popierius ritiniais bei lakštais, skirtas maisto, baldų ir kitoms pramonės bendrovėms bei dideliems galutiniams vartotojams. Gaminame įvairius ritinėlius pagal užsakovų pageidaujamus formatus, iš jų pateiktos žaliavos, nestandartinių matmenų bei iš prekybos juosta popieriaus rūšių. Popieriaus pjaustymas konvertavimas.

supersu atnaujinti dvejetainiai kaip uždirbti bitkoinus už paspaudimus

Iš savo ar užsakovų pateikto popieriaus, kartono ritinių ar lakštų, popierių supjaustome į reikalingų matmenų gaminius, pervyniojame iš didelių rulonų į mažesnius. Ant ritinių galime atspausdinti reikalingą informaciją, logotipus, reklamą ir pan.

kaip užsidirbti pinigų, jei esi studentas

Popierius spaustuvėms ir leidykloms. Lipnus, savaime kopijuojantis, kreidinis popierius ir kartonas lapais.

Adresas: Kalvarijos g. Veiklos sritys: tara, pakuotės; didmeninė prekyba; indai, valgymo įrankiai; plastikas, guma, jų gaminiai.

Pagal išankstinius užsakymus tiekiamos ir kitos popieriaus rūšys. Įmonės produkcija eksportuojama ne tik į kaimynines Baltijos bei Skandinavijos šalis, bet ir į kitus žemynus.

prekybos juosta

Kontaktai Jei kyla klausimų, prašome kreiptis į mus. Mielai atsakysime.