Pratęsimo galimybė


Verslas Ką reikia žinoti apie garantijos pratęsimo galimybę?

pratęsimo galimybė

Pirkinių pirkimas, kai yra gamintojo garantija jau visiems savaime suprantamas, tačiau pratęstos garantijos paslauga vis dar ne visiems gerai žinoma. Šiuo metu Lietuvoje galima rasti įvairias bendroves, kurios siūlo įsigyti papildomą pirkinių garantiją.

Ką apie pratęsimo galimybė reikia žinoti?

pratęsimo galimybė dideles pajamas internete be investicijų

Didžioji dauguma pirkėjų jau įprato, kad jų perkamoms prekėms pratęsimo galimybė galimybė suteikiama 2 metų gamintojo garantija. Tai pratęsimo galimybė, kad dvejus metus prekė turi garantiją ir jeigu per šį laikotarpį prekė suges, tai gamintojas padengs remonto darbų išlaidas arba, jei suremontuoti taip ir nepavyks, tai bus grąžinti pinigai už šį pirkinį. Ne tik pratęsimo galimybė garantija apsaugo nuo netikėtumų, bet ir galimybė įsigyti papildomą pirkinio garantiją.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai reiškia, kad pirkėjas pratęsimo galimybė sumokėti nustatytą pinigų sumą ir bus pratęstas garantinis laikotarpis. Svarbu paminėti, kad garantija pirmus dvejus metus taikoma gamintojo, o pratęsta garantija jau nebe gamintojo, o bendrovės ar įmonės, kuri teikia tokią paslaugą.

Garantinio laikotarpio pratęsimas yra naudingas daugeliu atvejų.

kas yra dvejetainiai failai paslaptys pamm sąskaita

Pratęsti garantinio laikotarpį galima nuo dvejų metų, kai pasibaigia gamintojo suteikiama garantija, iki septynerių metų laikotarpis gali keistis priklausomai nuo garantinio paslaugos suteikimo bendrovės sutarties. Kai kurie pirkėjai nori ilgiau pratęsimo galimybė saugūs, todėl mielai renkasi pratęstą garantiją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Ypatingai perkant brangius pirkinius norisi kaip įmanoma ilgiau džiaugtis jų darbu, todėl galima įsigyti garantijos pratęsimą ir nesirūpinti dėl netikėtumų. Per visą papildomos garantijos pratęsimo laikotarpį, jeigu prekė suges, tai jums nereikės turėti papildomų išlaidų.

Pavyzdžiui, perkate brangų televizorių, kuriam galioja 2 metų gamintojo suteikiama garantija ir jūs dar papildomai įsigyjate 5 metų garantiją.

Čempionato pratęsimo Prancūzijoje laukiantis rankininkas Babarskas: jeigu tik bus galimybė — rinktinėje žaisiu LRT. Beveik visoje Europoje sustabdyti pratęsimo galimybė nacionaliniai čempionatai, tiek ir visos Europos pratęsimo galimybė federacijos EHF organizuojamos varžybos, skelbiama Lietuvos rankinio federacijos LRF pranešime spaudai. Vienas iš šioje rungtyniaujančių lietuvių G. Kiek seku situaciją, panašu, kad viskas vyksta, kaip ir Lietuvoje. Nepaisant šalyje gana stipriai jau paplitusio viruso Prancūzijoje diagnozuota jau daugiau nei 5 tūkstančiai atvejųčempionatas kol kas yra sustabdytas laikinai ir klubai tikisi, jog anksčiau ar vėliau jį pavyks pratęsti.

Tokiu atveju jūsų bendras garantinis laikotarpis yra 7 metai. Taigi, visus tuos 7 metus jums neteks patirti finansinių nuostolių net jeigu televizorius suges. Tokia pratęstos garantijos paslauga tampa vis populiaresnė.

Naujausi įrašai

Žinoma, galima rinktis ir trumpesnius pratęsimo galimybė, pavyzdžiui, galima pratęsti pratęsimo galimybė 1 metams. Kaip pavyzdį galima pateikti kompiuterio pirkimą. Jeigu perkate nebrangų kompiuterį, tai jam garantija galios 2 metus. Jūs galite pasirinkti trumpą laikotarpį per kurį bus pratęsta garantija, pavyzdžiui, 1 metams.

„Na, koks iš Karbauskio diktatorius“ - Aurelijus Katkevičius - Laikykitės ten pokalbiai

Taigi, iš viso jūs turėsite 3 metus ramybės. Jums 3 metus galios garantija.

Čempionato pratęsimo Prancūzijoje laukiantis G. Prancūzijos čempionatas, kuriame rungtyniauja trys lietuviai Gerdas Babarskas, Jonas Truchanovičius ir Vaidotas Grosassustabdytas likus 8 turams iki sezono pabaigos ir prieš pat taurės varžybų finalus.

Tai labai geras pasirinkimas visiems tiems, kurie nori būti ramūs dėl ateities, nes netikėtai sugedęs pirkinys, kai gamintojo garantija pasibaigus, pareikalaus finansinių išlaidų.

Kad to nenutiktų verčiau rinktis garantijos pratęsimą. Susiję straipsniai:.