Pelninga kriptovaliuta


Temos: Vadyba.

Nuotraukos autorius: Kas trečias lietuvis norėtų turėti kriptovaliutų Pexels nuotr. Absoliuti dauguma lietuvių žino, kas yra kriptovaliutos, beveik pelninga kriptovaliuta trečias norėtų jų turėti, bet tik maža dalis iš tiesų turi ir naudojasi virtualiais pinigais, tokiais kaip bitkoinai.

Kas yra bitkoinai ir ką svarbu apie juos žinoti?

Prie mūsų platformos kasdien prisijungia per šimtą naujų vartotojų iš Lietuvos, kriptovaliutoms jie vidutiniškai išleidžia apie eurų. Toks žinomumo lygis yra išties didelis: pavyzdžiui, kaimyninėje Lenkijoje apie kriptovaliutas yra girdėjęs maždaug kas antras gyventojas.

pelninga kriptovaliuta kur dabar galiu užsidirbti pinigų

Visgi Lietuvoje tik 3,8 proc. Absoliuti dauguma, 87 proc.

pelninga kriptovaliuta kliento pasirinkimas kas tai yra

Nesinaudoja, nes sudėtinga Apklausos dalyviai nurodo, kad kriptovaliutos yra greičiau pelninga, bet ne itin saugi investicija. Kaip pagrindinį trikdį įsigyti ir naudotis kriptovaliutomis lietuviai įvardija tai, kad jiems tai yra pernelyg sudėtinga.

pelninga kriptovaliuta wex nz mainai

Tiesa, tokios tendencijos pastebimos ir kitose šalyse. Esame sukūrę tarptautinę prekybos platformą, pelninga kriptovaliuta įsigyti bitkoinų ar eterio kriptovaliutos taip pat paprasta, kaip apsipirkti tradicinėje internetinėje parduotuvėje.

pelninga kriptovaliuta prekyba pradedančiųjų forumu

Be to, suprantame žmonių baimes ir nepasitikėjimą naujove, todėl didelį dėmesį skiriame jų edukacijai. Patys lietuviai nurodo, kad žinių apie kriptovaliutas dažniausiai pelninga kriptovaliuta iš žiniasklaidos 71 proc.

Paklausti, kas galėtų paveikti jų pasitikėjimą skaitmeninėmis valiutomis, apklausoje dalyvavę lietuviai įvardija oficialią valdžios pelninga kriptovaliuta finansų įstaigų poziciją 56 proc.

Tokias pat pelninga kriptovaliuta priežastis kaip svarbiausias įvardijo ir apklaustieji Lenkijoje.

pelninga kriptovaliuta