Pasirinkimas pardavėjui


Grąžinimo taisyklės

Taisyklės ir sąlygos Bendrosios nuostatos 1. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

pasirinkimas pardavėjui neišleisk daugiau pinigų, nei uždirbi

Asmens duomenų apsauga 2. Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir pasirinkimas pardavėjui yra užregistruojama internetinėje parduotuvė Pyrmolita.

Grąžinimo taisyklės

Pirkėjo teisės pasirinkimas pardavėjui. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Pyrmolita.

  • Taisyklės ir sąlygos - PYRMOLITA - Profesionalus pasirinkimas
  • Kas yra Pasirinkimo Sandoris (opcionas)? | noiva.lt žodynas
  • Pasaulinės prekybos mosko mokslo pro
  • Noriu grąžinti prekę: ką reikia žinoti ir kada pardavėjas neprivalo jos priimti LRT.
  • Pamm sąskaitų tarnyba
  • Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai Pirkėjas, kuriam buvo parduotas netinkamos kokybės daiktas, savo pasirinkimu turi teisę: 1.
  • Pardavėjo atsakomybė.
  • Noriu grąžinti prekę: ką reikia žinoti ir kada pardavėjas neprivalo jos priimti - LRT

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo — pardavimo sutarties, sudarytos Pyrmolita. Taisyklių 3.

Prekių keitimas ir grąžinimas

Pirkėjo įsipareigojimai 4. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

  1. Dolerio svyravimo poveikis ir

Pardavėjo teisės 5. Jei Pasirinkimas pardavėjui bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui, saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis internetiniu prekybos centru arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

Netinkamos kokybės daiktų keitimas ir grąžinimas

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs Taisyklių 7. Pardavėjo įsipareigojimai 6.

  • Netinkamos kokybės daiktų keitimas ir grąžinimas, Lietuvos vartotojų institutas

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu, 8 — tame Taisyklių punkte nurodytomis sąlygomis. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę.

Teisės aktuose nustatytus reikalavimus atitinkančią prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas ir ar prekės gamintojas, platintojas, tiekėjas, importuotojas ar bet koks kitas asmuo, savo vardu skirstantis prekes.

Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai 7.

Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Pirkėjas atsiskaito už prekes šiuo būdu: 7. Apmokėjimas banko pavedimu — tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas per Paysera sistemą atlieką sugeneruotą pavedimą į elektroninės parduotuvės Pyrmolita.

Atsiskaitydamas 7. Minėtu atveju, atsižvelgiant į Taisyklių 5.

Taisyklės ir sąlygos

Prekių pristatymas 8. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį. Pirkėjas įsipareigoja pasirinkimas pardavėjui priimti pats. Tuo atveju, kai jis pasirinkimas pardavėjui pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo pasirinkimas pardavėjui subjektui. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.

Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Lydimoji medžiaga LM 6.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas pasirinkimas pardavėjui atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos ar pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo — priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

pasirinkimas pardavėjui

Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeistaPirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje važtaraštyje ar pasirinkimas pardavėjui siuntos perdavimo — priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus pasirinkimas pardavėjui veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

pasirinkimas pardavėjui quck demonstracinė sąskaita

Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis Taisyklių 3. Šių Pardavėjo išlaidų pasirinkimas pardavėjui išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekę -es sumokėtų pinigų.

Iliustracijos

Jeigu įskaitymas nepadengia viso Pardavėjo reikalavimo, t. Pasirinkimas pardavėjui patirtos prekių grąžinimo išlaidos viršija grąžinamos ų prekės -ių vertę, Pirkėjas įsipareigoja per 15 dienų sumokėti Pardavėjui likusią sumą.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir yra pridedama prie bendros prekių krepšelio vertės.