Parinkčių skaitytuvas


Teksto funkcijos

Juostelės skirtukai Juostelės skirtukų naršymas Juostelės skirtukai yra Excel pagrindinė meniu juosta. Norėdami pasiekti juostelės skirtukus, spauskite F6, kol išgirsite "juostelės skirtukai", tada — dabartinio skirtuko pavadinimą. Norėdami pereiti nuo vieno skirtuko prie kitos, naudokite rodyklių kairėn ir dešinėn klavišus.

labai dažna prekyba gyventojų pajamų mokesčiu

Kai pasiekiate skirtuką, po juo rodoma tabuliavimo juosta. Norėdami sužinoti, kaip naršyti pasirinktą juostelę, eikite į juostelės naršymas.

localbitcoins ru

Čia pateikiamas dažniausiai naudojamų parinkčių skaitytuvas sąrašas ir keli pavyzdžiai, ką galite daryti kiekviename skirtuke: Home Formatuokite ir sulygiuokite tekstą ir skaičius ir įtraukite naujų eilučių ir stulpelių. Insert Į darbalapį įterpkite lenteles, paveikslėlius, figūras ir diagramas. Puslapio maketas Nustatykite darbalapio puslapio paraštes, padėtį ir dydį.

„Windows“ skaitytuvas

Formulės Įtraukite įvairias funkcijas ir formules į darbalapį. Duomenys Importuokite duomenis iš įvairių šaltinių, rūšiuokite ir filtruokite ir naudokite duomenų įrankius, pvz. Peržiūra Patikrinkite savo darbalapio rašybą ir pritaikymą neįgaliesiems ir parinkčių skaitytuvas su kitais naudodami komentarus ir pastabas.

  • Ekrano skaitytuvo naudojimas su „Google Play“ - Android - Google Play Žinynas
  • Pagalba skaitant tekstą ekrane - Kompiuteris - „Google“ paskyra Žinynas
  • Patrauklią skaitytuvo naudojimas "OneNote" - „Office“ palaikymas
  • Kai naudojatės skaitytuvu arba spausdintuvu per tinklo ryšį, galima nustatyti tokią raišką.
  • Nustatykite Air kortelių skaitytuvą Atsidarykite SumUp programėlę ir prisijunkite, naudodamiesi Jūsų el.

Rodinys Pasirinkite rodinį, pvz. Žinynas Atidarykite Microsoft Excel žinyną, kreipkitės į palaikymo tarnybą ir Palikite atsiliepimą. Be juostelės skirtukų, jums reikia pasiekti meniu failas kai kurias svarbias komandas.

parinkčių skaitytuvas

Meniu failas atidaromas naujoje srityje. Norėdami naršyti pagrindines komandas, naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, parinkčių skaitytuvas naudokite klavišą "Tab" ir rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, kad pereitumėte prie tos komandos parinkčių.

Meniu failas galite pradėti naują darbaknygę, atidaryti esamą darbaknygę, įrašyti, bendrinti arba spausdinti failą, parinkčių skaitytuvas kuriuo šiuo metu dirbate, ir parinkčių skaitytuvas Excel parinktis.

parinkčių skaitytuvas

Norėdami uždaryti meniu failas ir grįžti į darbalapį, paspauskite "Esc". Juostelės naršymas Kai naršymas dešinėje juostelės skirtuke kaip aprašyta dalyje juostelės skirtukų naršymas, paspauskite klavišą TAB, kad pereitumėte į juostelę, ir naršykite jo komandas ir parinktis. Paspauskite klavišą "Enter", kad pažymėtumėte arba paspauskite ESC, kad paliktumėte juostelę ir grįžtumėte į darbalapį. Patarimas: Dažnai sparčiaisiais klavišais galima naudoti sparčiuosius klavišus, kad galėtumėte pasiekti kiekvienos juostelės komandas ir parinktis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į "Excel", skirtos "Windows", sparčiuosius parinkčių skaitytuvas.

Ekrano skaitytuvo naudojimas su „Google Play“

Darbalapio naršymas Atidarius Excel darbaknygę, įvesties vieta yra darbalapio lentelės tinklelyje. Jei perkėlėte įvesties vietą iš darbalapio, paspauskite F6, kol jūsų ekrano skaitytuvas praneš lentelės tinklelio langelio vietą.

Štai kaip naršyti darbalapio viduje ir tarp kitų lapų ir darbaknygių: Norėdami pereiti parinkčių skaitytuvas vieno lentelės tinklelio langelio į kitus, naudokite rodyklių klavišus. Jūsų ekrano skaitytuvas praneša parinkčių skaitytuvas langelio stulpelį ir eilutę, taip pat jo turinį.

Dažniausiai užduodami klausimai: mPOS Ar kas nors kitas gali naudotis mano skaitytuvu?

Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, kad pereitumėte į meniu, ir paspauskite klavišą "įveskite", kad pažymėtumėte arba paspauskite ESC, kad grįžtumėte į darbalapį. Norėdami pereiti į paskesnį arba ankstesnį darbaknygės darbalapį, spauskite klavišą F6, kol išgirsite dabartinio lapo skirtuko pavadinimą, naudodami rodyklių parinkčių skaitytuvas ir dešinėn klavišus, kad rastumėte tinkamą lapą, ir paspauskite klavišą "įveskite", kad kaip laikyti bitcoin pažymėtumėte.

Įtraukiančio skaitytuvo naudojimas "Microsoft teams"

Jūsų ekrano skaitytuvas praneša darbaknygės pavadinimą. Patarimas: Norėdami greitai pereiti į pirmąją slankiąją figūrą, pvz.

parduodu uždarbio internete kursą

Tada norėdami peržiūrėti slankiąsias figūras, paspauskite klavišą TAB. Ieškos naudojimas Norėdami rasti parinktį arba greitai atlikti kokį nors veiksmą, naudokite teksto lauką Ieška.

Pažymėkite elementą arba vietą dokumente, pateiktyje ar skaičiuoklėje, kurioje parinkčių skaitytuvas atlikti veiksmą. Įveskite veiksmo, kurį norite atlikti, ieškos žodžius.

  1. Nėra tinkintų nustatymų nuskaitymai yra lengvai pradėti Įtraukiami parinkčių skaitytuvas naudingi nemokami įrankiai Minusai Nestandartiniai nustatymai nėra labai patobulinti Daugiau nei MB dydžio atsisiųsti Įdiekite alternatyvų operacinės sistemos skaitytuvą Atsisiųskite ISO vaizdą iš atsisiuntimo puslapio, kad pradėtumėte.
  2. Kur eina dvejetainių opcionų pinigai
  3. Kriptovaliutos prizmė
  4. Įtraukianti Skaitytuvė pradės naudoti visas ekrano funkcijas.

Pavyzdžiui, jei norite įtraukti sąrašą su ženkleliais, įveskite Ženkleliai. Norėdami naršyti ieškos rezultatus, paspauskite rodyklės žemyn klavišą. Taip pat žr.