Mokesčių galimybė, Atnaujinta 2020 m. kovo 20 d.


realių pinigų pavyzdžiai internete galimybių samprata

Valstybinė mokesčių inspekcija toliau — Mokesčių galimybė informuoja, kad šiandien baigėsi laikas, skirtas vienintelei galimybei atsiskleisti ir dėkoja mokesčių mokėtojams, kurie iki liepos 1 d. Užtikrinant mokesčių mokesčių galimybė anonimiškumą VMI neidentifikavo asmenų, kurie pasinaudojo galimybe atsiskleisti, ir deklaracijas priėmė bendrąja tvarka, todėl apie savanoriško atsiskleidimo mastą galime kalbėti remiantis tam tikrais rodikliais, viena iš jų — deklaracijų tikslinimo pokytis, kuris, lyginant su praėjusiais metais ir eliminavus mokesčių galimybė, susijusius su darbo užmokesčiu, išaugo maždaug 41,7 mln.

stabili kriptovaliuta

Deklaravę papildomas praeityje pamirštų mokesčių sumas ir pasinaudoję TaVienintele galimybe gyventojų ir įmonių mokesčių galimybė unikalia galimybe sudaryti periodinio mokėjimo grafikus ir beveik 8,2 mln. Didžiausia suma, kuriai periodinių mokėjimų grafiką sudarė įmonė yra apie ,1 tūkst.

kaip tendencijos tiesės lygtį

Pažymėtina, jog senas deklaracijas paskutinėmis dienomis tikslinę mokesčių galimybė teikę ir papildomas praeityje pamirštų mokesčių sumas deklaravę mokesčių mokėtojai, šiuo metu vis dar gali sudaryti mokesčių galimybė grafikus ir išdėstyti mokėjimą iki dviejų metų.

Tą galima padaryti per 20 dienų po deklaracijos pateikimo ar patikslinimo. Dalis mokesčių mokėtojų deklaracijas tikslino VMI vykdomų kontrolės veiksmų metu.

mokesčių galimybė uždirbti bitcoin skristi tiems, kurie godus bėga

Supažindinti su VMI turima informacija, mokesčių mokėtojai, nelaukdami kontrolės veiksmų pabaigos pasitaisė, papildomai deklaravo apie 14,9 mln. Klerauskas ir teigia, kad toks požiūris yra sąžiningas tų mokesčių mokėtojų, kurie visuomet tinkamai vykdė ir vykdo savo mokestines prievoles, atžvilgiu.

VMI: ačiū mokesčių mokėtojams, prisiminusiems 41,7 mln. eurų pamirštų mokesčių

VMI primena, mokesčių galimybė papildomai deklaruotus mokesčius reikia sumokėti per 20 dienų. Jei šis terminas mokesčių galimybė per mokesčių galimybė, tuomet galima kreiptis į VMI ir sudaryti periodinių mokėjimų grafiką iki 2 metų be jokių palūkanų.

mokesčių galimybė brokerio dienos prekybos apžvalgos

Dalintis Taip pat skaitykite Atgal Biudžetinė įstaiga, kodas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Gedimino pr.

mokesčių galimybė kaip atidaryti indėlį pas dvejetainių opcionų brokerį

LRVkanceliarija lrv.