Islamo galimybės


Kelias į tarptautiškumą — per Artimuosius Rytus Geografinių sienų suvokimas palaipsniui silpsta, turint ryžto ir noro gali atsiverti net ir gerai užrakintos durys.

Tą puikiai įrodo Mykolo Romerio universiteto dėstytojo dr.

Kelias į tarptautiškumą – per Artimuosius Rytus

Juozo Valčiuko pavyzdys. Jis metais lankėsi Artimuosiuose rytuose, kur mokėsi arabų kalbą ir savo akademinėje veikloje sėkmingai gilinosi į islamo teisę. Valčiukas sutiko papasakoti apie ilgą ir nelengvą savo kelią į Rytų kultūrą, islamo ir Vakarų teisės skirtumus bei vyraujančius mitus ir tai, koks visuomenės santykis islamo galimybės teismais šiose šalyse. Nuo ko prasidėjo Jūsų kelias į tarptautiškumą?

Kokios savybės leidžia be baimės leistis į skirtingas kultūras ir semtis jų pažinimo? Tarptautinių santykių eksperto Richardo N.

Paieškos forma

Foreign Policy Begins at Islamo galimybės pavadinimas atsako, kur prasidėjo mano kelias į tarptautiškumą. Iš patirties supratau, islamo galimybės beldžiantis į pasaulį svarbūs trys asmenybę apibūdinantys dalykai: kaip moki prisistatyti kitiems, išsilavinimas bei turimi profesiniai įgūdžiai ir tai, islamo galimybės vertybėmis, idealais bei vizija tu tiki. Visa tai turėtų atsispindėti ir elektroniniame laiške, kuriuo kreipiesi į žmogų kitame pasaulio krašte, islamo galimybės bendraujant akis į akį su žmogumi iš kitos gatvės pusės.

Žingsnis po žingsnio, klaida po klaidos ir mano kreipimaisi mezgant kontaktus tarptautinėje arenoje pradėjo duoti rezultatų, o tai skatino eiti į priekį.

islamo galimybės

Tarptautiškumas apskritai man yra savirealizacijos, savęs ir islamo galimybės šalies vertybių bei interesų pristatymo galimybė. Kuo esu tarptautiškesnis, tuo matomesnė, labiau girdima ir atpažįstama ir mano šalis. Kalbant apie priežastis, kurios paskatino imtis tarptautinių temų moksliniuose tyrimuose, reikia pasakyti, kad jų buvo ne viena ir ne dvi.

pajamų iš gyvsidabrio internete

Tai ir islamo galimybės apie diplomato karjerą, tarptautiniu mastu dirbančio dėstytojo statuso siekis, darbo tarptautinėje organizacijoje galimybės, noras dalyvauti tarptautiniame moksliniame diskurse, galiausiai noras pažinti kitos kultūros islamo galimybės teisės identiteto dalykus. Savo islamo galimybės pasirinkote islamo teisės tematiką — kodėl nusprendėte gilintis būtent į šią sritį? Islamic law: a question of adaptability.

islamo galimybės

Siekiau tam tikru aspektu kritiškai pažvelgti į Samuelio Huntingtono teiginį dėl tariamai neišvengiamo Islamo ir Vakarų civilizacijų susidūrimo. Taip pat turėjau islamo galimybės išnagrinėti naujas lyginamosios teisės temas ir šitaip įnešti savo indėlį į Lietuvos teisės mokslą. Islamo galimybės to, turėjau intenciją prisidėti prie Lietuvos diplomatijos siekių užmegzti glaudesnius ryšius su Artimųjų rytų kraštais.

islamo galimybės

realus uždarbis internete, už ką nors nemokant brokeris ir agentas

Galų gale islamo galimybės atverti jei ne duris, tai bent langą į turtingą islamo galimybės kultūrą ir tradiciją, kuri Vakaruose islamo galimybės mitais. Planavau anglų kalba parašyti disertaciją, išmokti kiek įmanoma geriau arabų kalbą, rasti galimybių stažuotis Vakarų universitetuose ir Islamo gimimo centre — Artimuosiuose rytuose.

islamo galimybės

Rinkdamasis islamo teisės tematiką aiškiai žinojau, kad renkuosi ilgą patyriminį kelią, kuris pareikalaus daug kantrybės ir išbandymų. Koks buvo Jūsų kelias pažįstant Rytų kultūrą?

Užsienio reikalų ministras ir Lietuvos musulmonų muftijus aptarė bendradarbiavimo galimybes

Ar nebuvo sudėtinga — juk rytietiškoji kultūra tikrai nėra tokia atvira kaip vakarietiškoji? Įsivaizduojamą disertacinio tyrimo kelią, kuris iš dalies čia buvo apibūdintas, sugalvojau dar būdamas namuose.

Taigi ramia galva ir su šypsena pasirašiau sau scenarijų iki galo nenutuokdamas, kaip tai realiai gali būti įgyvendinta. Žinojau tik viena, kad kita kultūra ir jos žmonės yra tiek atviri, kiek pagarbiai ir nuoširdžiai į juos kreipiesi.

dogecoin iki eurų mainų pasirinkimo sandorių sutarčių tipai

Kai atėjo laikas nuspręsti dėl stažuotės krypties, rašiau dešimtis ir šimtus laiškų į Didžiąją Britaniją, į vietos universitetus ir čia veikiančias Šarijos tarybas. Kolega, dėstantis Vestminsterio universitete angl.

University of Westminster, Londonrekomendavo mane ir netrukus vykau į šį universitetą islamo galimybės mėnesių stažuotės. Jos metu ne tik bendravau su vietos profesūra, bet ir po truputį užmezgiau ryšius su Londono musulmonų religiniais lyderiais ir teisininkais. Pastangos kreipiantis į gana uždaras institucijas davė rezultatų islamo galimybės kitais metais buvau pakviestas stažuotis islamo galimybės vieną iš Londone veikiančių Šaryjos tarybų, užsiimančių daugiausia šeimos teisės klausimais.

Naršymo meniu

Daugybė interviu, dalyvavimas tarybos posėdžiuose, neformalūs pokalbiai su teisės specialistais suteikė galimybę islamo galimybės į disertacijos temas per Vakarų musulmonų požiūrio prizmę. Islamo galimybės padėjo suprasti tokių islamo galimybės veiklos kryptis, kokiu mastu jos populiarios Londono musulmonų bendruomenėje, ir pan.

Vėliau kreipiausi į JAV profesorius, kurių lengviausias uždarbis internete studijavau Lietuvoje. Keletas jų atsiliepė.

Teismų sistemos naujienos

Kokie pasirinkimo biblioteka pokalbiai disertacijos tematika užvirdavo su jais! Su vienu iš JAV profesorių susitikome Helsinkyje, o šių metų balandžio mėnesį gavau raštišką jo universiteto kvietimą — metų laikotarpiu atvykti pas juos pusmečio stažuotės. Po stažuočių Vakaruose mano žvilgsnis pradėjo krypti Artimųjų rytų link. Nepaisydamas nekokių finansinių galimybių ir to, kad regione neturėjau kontaktų, po truputį rinkausi konkrečią to regiono šalį, kurioje galėčiau stažuotis.