Greičio prekyba


greičio prekyba kiek bitcoin galima uždirbti 2020 dieną

Greičio matavimo sistemos Duomenų perdavimo sprendimai Lietuvos valstybinės reikšmės keliuose bendrovė FIMA įdiegė didžiausią iki šiol Lietuvoje ies greičio matuoklių tinklą ir įsipareigojo vykdyti jo techninę priežiūrą 10 metų.

Lietuvos valstybinės reikšmės keliuose bendrovės greičio prekyba įrengė stacionarius greičio matuoklius, o 11 mobilių greičio matuoklių buvo įrengti patruliuojančiuose skiriamaisiais ženklais nepažymėtuose policijos automobiliuose.

ryto pertraukėlės variantas

Greičio matuokliai su fotografavimo įranga vienu metu fiksuoja kiekvienos važiuojančios transporto priemonės laiką, važiavimo greitį, kryptį bei klasę. Nuotraukoje yra aiškiai matomas vairuotojo veidas, bendras trans¬porto priemonės vaizdas ir jos valstybinio numerio ženklas, kuris automatiškai įtraukiamas į greičio prekyba pažeidimo bylą.

greičio prekyba

Visuose greičio matuokliuose yra įrengta elektroninė apsaugos sistema, kuri realiu laiku perduoda pranešimus greičio prekyba tarnybai. Matuoklių užfiksuoti duomenys apie pažeidimus automatiškai keliauja į Vilniuje esantį duomenų apdorojimo centrą. Stebėjimo centre FIMA įrengė 20 kompiuterizuotų darbo vietų.

greičio prekyba mainų pasirinkimo sandorių sutarčių tipai

Projekto išskirtinumas Tai didžiausias iki šiol Lietuvoje įdiegtas greičio prekyba matuoklių tinklas. Susiję projektai.